svatby

koordinace

- na naši zodpovědnost -

Užijte si svatbu v pohodě a bez starostí, nechte nám všechnu zodpovědnost a nestresujte se. Zařídíme, aby vše bylo na svém místě a Vaši hosté věděli, kde se co děje. Splyneme s davem a necháme Vás si užít jedinečný den, kdy se nebudete o nic starat. 

konzultace

- svatba o vás bez nás -

Víte, jaký by Vás den měl být, ale chcete si ho zařídit sami? Kde začít dříve? Strachujete se, abyste na něco nezapomněli nebo máte moc nápadů a nevíte jestli jsou všechny ty správné? Pomůžeme Vám odrazit se k dalšímu kroku a učesat vaše představy tak, aby ve výsledku předčily Vaše očekávání.

Společně projdeme vaši svatbu krok za krokem, najdeme a doplníme chybějící části. Ačkoliv s vámi nebudeme, doporučíme, jak udělat váš slavnostní den nezapomenutelným zážitkem.

booking

- nešlápněte vedle -

Potřebujete podat pomocnou ruku při výběru dodavatelů? Vybereme pro Vás ty nejlepší. 

Domluvíme schůzku a pokud si budete rozumět, zarezervujeme termín pro Vaši svatbu. Vy si tak budete moci odškrtnout další položku ze seznamu a těšit se na Váš jedinečný svatební den. 

svatba_447.jpg


svatba
Naplánujme svatební den přesně tak, jak si přejete. 
Osobité & Vaše.

my 
 
Pomůžeme Vám od výběru svatebního místa přes aparaturu k DJ až po jmenovky pro Vaše hosty. Máme seznam osvědčených dodavatelů, které Vám rádi představíme a zamluvíme. Nevadí, že zatím přesně nevíte, kterým směrem se vydat. Poradíme Vám, nasměrujeme a rádi se podělíme o naše zkušenosti. 
Pro nás jsou malé detaily ty, které tvoří celý Váš den a proto jsme připraveni téměř na kterékoli počasí a myslíme i na to, aby fritéza nevyhodila pojistky, když zrovna jde nevěsta uličkou ke svému nejdražšímu.

ikona_edited_edited.png